Новини

Великий урожай соняшника в Україні і Росії привів до зниження цін на соняшникову олію

27.11.2011 9:00

На думку аналітика компанії LMC International Девіда Джексона, великий урожай соняшника в Україні і Росії в поточному році привів до того, що ціна на соняшникову олію почала знижуватися по відношенню до рапсової і соєвої олії ... Таку думку експерт висловив, виступаючи з доповіддю на конференції «Масложирова промисловість - 2011» 25 листопада в Києві.

Він зазначив, що дане зниження, як правило, відбувається всякий раз, коли трапляється стрибок в обсягах виробництва і може залишатися активним до наступної посівної кампанії. Д. Джексон також представив прогноз цін на рослинні олії на майбутнє. Так, якщо ціна на нафту залишиться на тому ж рівні, що і зараз, ціни на пальмову і соєву олії збільшаться приблизно на $ 100 за тонну.

При цьому ціни на соняшникову олію залишаться на більш низькому рівні в порівнянні з соєвою і ріпаковою оліями до весни. Експерт зазначив, що якщо макроекономічні показники погіршаться, це призведе до падіння цін на нафту, в результаті чого ціни на рослинні олії також знизяться.

АПК-Інформ

Розроблено:

VitGroup - web design & development in L'viv