Новини

Росія: у Ростовській області планується подальше скорочення частки посівів соняшнику

12.03.2010 16:00

З метою відновлення родючості грунтів у Ростовській області проводяться заходи щодо вдосконалення структури посівних площ, в тому числі планується подальше скорочення частки посівів соняшнику (у 2009 р. по відношенню до 2006 р. - скоротилася на 15%). Про це заявив заступник губернатора області - міністра сільського господарства і продовольства Володимир Черкез, повідомляє прес-служба апарату губернатора області.

За його словами, під урожай 2010 р. у порівнянні з минулим роком, в 3 рази збільшилися посіви озимого ріпаку (на 24 тис. га). У поточному році планується збільшення посівів найбільш рентабельних культур і затребуваних переробними підприємствами: зернобобових на 41,8%, кукурудзи на зерно - на 21%, льону олійного - на 8,3%, цукрових буряків - на 3,2%.З метою збереження грунтової родючості особлива увага буде приділятися розширенню посівних площ багаторічних трав.

В. Черкез також повідомив, що в 2010 р. планується довести показник посівів елітним насінням до 7% від загальної площі посівів і виключити посів насінням нижче 3 репродукції.

АПК-Інформ

Розроблено:

VitGroup - web design & development in L'viv