В Україні зростають ціни на основні олійні

4.11.2013 13:32

В Україні спостерігається зростання цін на основні олійні культури, зокрема насіння соняшнику і соєві боби. Дана ситуація найбільш характерна для південних і східних областей і обумовлена ​​високою конкуренцією на сировинному ринку між великими переробними підприємствами . Також варто відзначити , що підвищення цін сприяє позитивна динаміка на експортному ринку соняшникової олії.

Так , за даними ІА «АПК -Інформ» , за підсумками минулого тижня ціни попиту на олійні зросли в середньому на 100 грн / т. Таким чином , на сьогоднішній день закупівельні ціни на насіння соняшнику досягають , як правило , 3400 грн / т на умовах EXW і 3450 грн / т на умовах СРТ - підприємство. Закупівлі сої здійснюються за цінами , як правило , досягає 4200 грн / т на умовах СРТ - підприємство.

Слід також зазначити , що на минулому тижні спостерігалося скорочення кількості пропозицій олійних культур. Так , основна частина сільгоспвиробників в умовах зростаючого ринку воліли стримувати продажу великих партій , очікуючи подальшого зростання цін .

АПК-Інформ

Розроблено:

VitGroup - web design & development in L'viv