Про завод рафінації та дезодорації

Про завод рафінації та дезодорації


Приватне підприємство «Оліяр» засноване у 2003р.

У 2005р. було проведено реконструкцію виробничих потужностей із рафінування та дезодорації соняшникової олії та налагоджено вінтеризацію (виморожування), фільтрацію і подальше фасування олії, а також побудований цех фасування олії у ПЕТ-тару.

Високий ступінь автоматизації всіх процесів, а також контроль кожного етапу виробництва олії за допомогою комп’ютерних систем і спеціалізованого програмного забезпечення SIEMENS гарантують дотримання європейських стандартів якості у виготовленні соняшникової олії. Досконала система очищення олії з використанням сучасних технологій, яка встановлена на заводі, дозволяє отримувати рафіновану олію, в якій відсутні канцерогени.

Атестована лабораторія контролю якості працює безпосередньо на виробництві і забезпечує постійний нагляд за якістю сировини та за готовою продукцією. Продукція проходить трирівнений контроль якості. Перший рівень контролю – це перевірка якісних показників вхідної сировини; наступним рівнем – здійснюється перевірка зразків в процесії переробки сировини і останній рівень контролю – це перевірка кінцевого продукту, проводиться відбір зразків з кожної партії.

Рафіновану олію виробництва компанії «Оліяр» багато відомих українських підприємств-виробників використовують як якісну сировину для виробництва такої продукції, як майонез, сухарики, соуси, різні снеки тощо. Для відправки наливної рафінованої соняшникової олії підприємство використовує спеціально обладнанні автоцистерни з власного автопарку.

Потужність заводу з виготовлення рафінованої олії – 350 тонн на добу. За потужністю виробництва компанія посідає 3-є місце в Україні серед виробників рафінованої соняшникової олії. Компанія щорічно нарощує виробничі потужності і у найближчій перспективі буде встановлено нове додаткове обладнання, а також удосконалено окремі процеси на рівні останніх світових технологічних досягнень у виробництві рафінованої соняшникової олії.

Компанія щорічно нарощує виробничі потужності і у найближчій перспективі буде встановлено нове додаткове обладнання, а також удосконалено окремі процеси на рівні останніх світових технологічних досягнень у виробництві рафінованої соняшникової олії. Потужний сучасний виробничий комплекс заводу відповідає рівню лідерів українського ринку та не поступається провідним західним виробникам соняшникової рафінованої олії.

Вигідне географічне положення виробничих потужностей ПП «Оліяр» на західних кордонах України сприяє щорічному збільшенню налагоджених експортних зв’язків із західними імпортерами олії.