Завод рафінації та дезодорації

800 т/добу

Сумарна потужність лінії рафінації

350 т/добу

Потужність з виготовлення рафінованої ріпакової олії

Понад 39 країн

Кількість країн- імпортерів продукції

Завод рафінації та дезодорації

Завод рафінації та дезодорації компанії «Оліяр» виготовляє рафіновані рослинні олії, які реалізовуються як в фасованому вигляді, так і наливом. Вироблену продукцію Оліяр експортує у понад 39 країн світу. Багато українських підприємств-виробників майонезу, соусів та снекової продукції використовує нашу олію як якісний невід’ємний компонент в процесі виробництва. А «найсмачніші» ресторани України використовують олію «Майола» у приготування своїх страв. На даний момент потужності виробництва рафінованої дезодорованої вимороженої олії марки «П» складають 350 тонн на добу, проте, в найближчий час компанія суттєво наростить свої потужності.


Виробничий комплекс за своїми характеристиками відповідає рівню лідера українського ринку та не поступається провідним західним виробникам рослинної олії. Для постачання продукції авторанспортом підприємство використовує власний автопарк. В групу компаній «Оліяр» входить транспортна компанія «Транс-Сервіс-1» – лідер транспортних перевезень по Україні та в міжнародному сполученні. На сьогодні автопарк складає понад 600 автомашин, серед яких новітні спеціалізовані автоцистерни, тентові напівпричепи та самоскиди провідних європейських виробників. Оліяр має декілька сучасних ліній розливу та фасування продукції.

ФЛЕКСІТАНК


Флексітанк – це гнучкий контейнер, який викорисутовується для перевезення і зберігання рідких харчових, сипучих, а також наливних вантажів. Перевезення здійснюється за допомогою 20-футового суховантажного контейнера, що дозволяє економити – тобто оплачуються тільки витрати з доставки вантажу

ТАНК-КОНТЕЙНЕР


Танк-контейнер являє собою контейнер, що складається з каркасу і цистерни 26-35 м3.

БОЧКА ТА МУЛЬТИБОКС


Металеві бочки об’ємом 200 л виготовляються з матеріалів придатних для зберігання харчових і промислових рідин, що підтверджується відповідними гігієнічними висновками і сертифікатами. Мультибокс – це пластиковий контейнер призначений для транспортування і зберігання безпечних рідин.

ЦИСТЕРНА


Наші автоцистерни європейського виробництва виготовлені із спеціальної харчової нержавіючої сталі. Всі цистерни мають термоізоляцію, яка дозволяє підтримувати потрібну температуру, а за необхідності є можливість підігріву/ охолодження вантажу при транспортуванні.

Компанія «Оліяр» є єдиним підприємством в Україні, яке вперше започаткувало і успішно здійснило рафінування ріпакової олії, постачаючи цей продукт в низку європейських країн. Оскільки культура споживання рафінованої ріпакової олії не достатньо розвинена в Україні, підприємство першим наважилося на її рафінацію. Сумарна потужність лінії рафінації складає 350 тонн на добу, а потужності з виготовлення рафінованої ріпакової олії становлять 250 тонн на добу.

Сайти наших партнерів: