Україна планує підписати Угоду про співпрацю з США в сфері АПК до кінця березня 2015 року

Українська зернова асоціація підготувала проект Угоди про співробітництво між Україною та США в агропромисловій галузі та готова подати його на підпис до Кабінету міністрів. Про це 15 січня під час прес-конференції заявив президент УЗА Володимир Клименко.

У свою чергу, старший юрист адвокатського об’єднання «Волков і партнери» Андрій Заблоцький, який брав участь в розробці  даного проекту договору, зазначив, що документ, зокрема, містить пункти про обмін практичним досвідом у сфері виробництва біоетанолу, насіння, організації біржової торгівлі аграрною продукцією.

Крім того, угода передбачає реалізацію спільних україно-американських проектів в галузі сільського господарства, а також створення комісії, яка визначатиме шляхи розвитку взаємин України і США у сфері АПК.

«Такий договір дасть дуже серйозний стимул для роботи в Україні іноземних компаній. В першу чергу … це дасть можливість залучити передові технології в різні області – це стосується в т.ч. тваринництва, зернового ринку та виробництва сільськогосподарської продукції », – додав А.Заболоцкій.

При цьому він висловив надію на те, що Угода про співробітництво буде ратифікована урядами України та США вже до кінця березня ц.р.

АПК-Інформ